Anasayfa Hakkımızda Ürünler Haberler Sıkça Sorulanlar İletişim İletişim

Neden kendinikoru.com?

Günümüzde, özellikle dünyamızın metropolleşen büyük şehirlerinde karşılaşılan, kişilere yönelik saldırılardan ülkemizin önde gelen şehirleri ve metropolleri de payını alır hale geldi. Bununla beraber birey olarak evinizde, yolda yürürken, aracınızda ya da herhangi bir yerde çeşitli nedenlerle saldırılara maruz kalmak hepimiz için mümkün. Kişisel olarak yaşamamış olsak bile, birinci derece tanıdıklarımızdan benzer durumlara maruz kalmamış olan pek az kişi var artık.

Silah ve benzeri kişisel korunma alternatifleri her zaman için karşı tarafı daha fazla ajite etme ve elinizden alınması durumunda hayatınıza mal olabilecek tehlikeleri de beraberinde getiriyor. kendinikoru.com, bu noktada farklı bir yaklaşım içinde: Amacımız, birey olarak hem kendimizi korumak, hem de yasal ve yasal olmayan silahların getirebileceği tehlikeleri de bertaraf eden araç ve yöntemleri topluma tanıtmak ve çok daha güvenli alternatifler yaratmak.

Sitemizi inceleyin! Gerek sunduğumuz araçlar, gerekse önerdiğimiz yöntemlerle kişisel güvenliğinizi garantiye alabileceğinizi göreceksiniz.

sizi düzenli olarak bilgilendirelim.

Sitemiz 127.726 kez ziyaret edilmiştir.