Anasayfa Hakkımızda Ürünler Haberler Sıkça Sorulanlar İletişim İletişim

Sıkça Sorulanlar

Thunder Stick diğer "Öldürücü olmayan" diğer yöntemlere göre daha güvenli mi?

Evet. Thunder Stick Elektrikli şok aleti, gözyaşarıcı sprey ve ses tabancasına göre çok daha güvenli ve etkili bir korunma sağlar. Ayrıca diğer sistemlerin dezavantajlarını da içermez.

Elektrikli
şok aleti
Gözyaşartıcı
sprey
Kurusıkı ses
tabancası
Thunder Stick
Saldırgandan
uzak kalabilme
Saldırganı etkisiz
hale getirme
YASAL satış
ve kullanım
Yakın temasta da
etkili kullanım

Etkili kullanım mesafeleri


Thunder Stick'i serbestçe taşıyabilir miyim?

Evet. Şirketimiz Thunder Stick için İçişleri Bakanlığı'ndan (izin yazısına link verilecek) ithal müsaadesi almıştır. Ürünümüzü yasal olarak ithal edip satmaktayız. Sizler de serbestçe taşıyabilirsiniz.

18 yaşından küçükler kullanabilir mi?

Thunder Stick'in 18 yaşından küçüklere satışı ve kullanımı yasaktır.

Yedek parça kiti ve lastik top ve gaz tüpleri kolay temin edilebilir mi?

Her kullanımda itici gaz tüpü kullanılamaz hale gelir. Buna karşın lastik topu tekrar kullanabilirsiniz. Ürün paketiyle birlikte 3 adet 12 gr'lık CO2 tüpü ve 5 adet lastik top verilmektedir. Kullanım sonrasında yeni tüp veya lastik top gereksinimlerinizi şirketimizden ve satış noktalarımızdan temin edebilirsiniz.

Thunder Stick öldürücü müdür?

Thunder Stick öldürücü olmayan silahlar kategorisinde bir üründür. Ancak hassas noktalar üzerinde kasıtlı olarak (göz, kulak, genital bölgeler, baş bölgesi) kullanılması durumunda istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

Thunder Stick'in itici gazı patlayıcı / yanıcı mıdır?

Thunder Stick itici gaz olarak yanıcı / parlayıcı özelliği olmayan karbon dioksit (CO2) kullanmaktadır. Ateş ve açık alevle temas halinde bile parlayıcı / patlayıcı etkisi yoktur. Hiçbir koşulda itici gaz tüpünün herhangi bir nedenle kendi kendine patlaması söz konusu değildir.

Thunder Stick'in bakımı için özel bir şey yapmam gerekli mi?

Thunder Stick bakım gerektirmeyecek kadar basit bileşenlerden oluşmaktadır. Ürün parçalarından sadece CO2 içeren itici gaz tüpünün aşırı sıcaktan (40 derece üzerinde) korunması gereklidir. Bu nedenle özellikle sıcak günlerde aracınızın torpido gözü, şömine yanı vb ısı kaynaklarından uzakta tutulmasında fayda vardır.


Anasayfa   |   Hakkımızda   |   Basında Kendini Koru   |   Basın Bültenleri & Görsel Malzemeler   |   Sıkça Sorulanlar   |   İletişim

Thunder Stick   |   Pepperball   |   Dijital Kilit Sistemi   |   Diğer ürünlerimiz

Tasarım ve Uygulama E-Konsept